چه مدل ابرویی برای صورتتان مناسب است ؟

آیا تا به حال به فرم ابروهایتان دقت کرده اید؟ آیا فرم ابروهایتان با فرم صورت تان هماهنگی دارد؟ اگر می خواهید بدانید که چه مدل ابرویی به صورت تان می آید؟

با ما همراه باشید …

 

  صورت گرد 

ابرو متناسب صورت گرد

فرم ابرو برای صورتهای گرد‎

افرادی که صورتی گرد دارند، طول پیشانی و چانه شان هم اندازه است،  به علاوه صورت شان گرد است یعنی هیچ زاویه در آن دیده نمی شود .

برای این فرم صورت، ابروها باید حالتی عمودی یعنی قوسی زیاد، داشته باشند،  در این حالت، قوس ها صورت را کشیده تر نشان داده و کمی از گردی آن می کاهد. به علاوه از گذاشتن ابروهای خیلی بار

یک خودداری کنید، زیرا با ابروهای قوس دار هماهنگی ندارد

 

 صورت مربع 

فرم ابرو برای صورتهای مربع‎

این فرم صورت در مقایسه با صورت گرد، صورت مربعی دارای زاویه است. چانه ها به جای این که گرد باشند، حالتی تخت و مربعی دارند .

برای این که تعادل در این صورت ها برقرار شود، ابروها باید کمی قوس داشته باشد. البته طول ابروها نیز اهمیت دارد.

ابروهای کوتاه عرض صورت را بیشتر نشان می دهد و بر فرم مربعی آن نیز تاکید می کند، به همین دلیل بهتر است که طول ابروها را بلندتر بگیرید.

 

 

 صورت قلبی

فرم ابرو برای صورتهای قلبی

در صورت های قلبی شکل چانه های کوتاه و جمع و جور و پیشانی پهنی دارند. اکثرا این فرم صورت را با یک مثلث وارونه مقایسه می کنند .

برای این فرم صورت باید از ابروهای زاویه دار به شدت خودداری کرد زیرا بر باریکی چانه و پهنی پیشانی تاکید می کند، بهترین فرم ابرو برای این صورت ابروهای صاف است .

 

 

 

   صورت بیضی 

فرم ابرو برای صورتهای بیضی‎

صورت بیضی درست شبیه صورت گرد است، با این تفاوت که کمی کشیده تر از آن است. در این فرم صورت نیز زاویه ای دیده نمی شود، به جای آن کشیدگی بیشتری دارد. صورت های بیضی شکل در اجزای خود تعادل دارند، بنابراین احتیاجی نیست که ما این تعادل را ایجاد کنیم. اگر فرم صورت شما هم چنین است. تنها کافی است که بهترین فرم ابروهایتان را پیدا کنید و بگذارید که فرم طبیعی خود را حفظ کنند. به بیان دیگر، شما می توانید هر مدل ابرویی را که دوست دارید، امتحان کنید .

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.