برگزاری دوره های مربیگری در دانشگاه پیام نور

 

ضمن عرض خوش آمد گویی

شرایط شرکت در دوره های مدرسی پیام نور مرکز تهران غرب را خدمتتان اعلام میداریم.

شرکت چهره سازان بزرگترین هولدینگ اموزش مراقبت پوست، مو و زیبایی کشور مفتخر است برای اولین بار گامی دیگر در جهت اکادمیک کردن رشته ارایش و زیبایی با همکاری دانشگاه پیام نور مرکز تهران غرب را بردارد.
دانشگاه پیام نور مرکز تهران غرب اقدام به برگزاری رشته های مراقبت زیبایی به صورت اکادمیک و عملی کرده است.لذا جهت اغاز ثبت نام و ترمیک کردن این رشته ها اقدام به جذب و برگزاری دورهای تربیت مدرس و مربی با همکاری شرکت چهره سازان دارد.

شرایط شرکت در این دورها

1_داشتن حداقل دیپلم تحصیلی
2_داشتن یکی از مدارک و دیپلمهای فنی و حرفه ای
3_داشتن حداقل سه سال سابقه فعالیت و تجربه وتخصص لازم در یکی از رشته های زیبایی

مزایای شرکت و دریافت گواهینامه تربیت مدرس و مربیگری دانشگاه پیام نور در حوزه مراقب پوست، مو و زیبایی زیر نظر کمیته :

علاقه مندان به شرکت در این دورها پس از گزراندن دوره های مربیگری گواهینامه مدرسی را از دانشگاه دریافت کرده و پس از اخذ گواهینامه به عنوان مدرس می توانند در دوره های مختلف مراقب پوست، مو و زیبایی دانشگاه شناخته میشوند و میتوانند پس از اموزش به هنرجویان وشاگردان خود زیر نظر کمیته مراقبت های پوست، مو و زیبایی در هر کجای ایران برای هنرجویان خود مدارک تک رشته ای از دانشگاه اقدام کنند.

لازم به ذکر است در صورت تمایل به دریافت کارت مربیگری فنی و حرفه ای میتوانند با دریافت نامه اشتغال به تدریس از دانشگاه و ارائه ان به فنی و حرفه ای اقدام به دریافت کارت مربیگری فنی و حرفه ای با شرایط و ضوابط ان مجموعه نمایند.

اولین دوره کلاسها در تاریخ 22.23و24 مهر ماه در محل دانشگاه پیام نور مرکز تهران غرب شعبه واقع در انتهای اتوبان همت برگزار میگردد.
جهت ثبت نام باید مبلغ یکصد هزار تومان را به شماره حساب 6274121176010866 بانک اقتصاد نوین به نام سید جواد شوشتری واریز و نام و شماره تماس و عکس فیش واریزی را به ای دیshoshtarie@در تلگرام ارسال نمایند و منتظر تماس مشاوران شرکت باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن 09195405044
و یا با ای دی
chehrehsazan_tabligh@
در ارتباط باشند.

با تشکر

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.